Alastair Stevens School Of Motoring
THE ROAD TO SUCCESS

PUPIL PASSES

CONGRATULATIONS TO ALL OF THE FOLLOWING

 

  • ABIGAIL HAYNES (WEM)
  • ADAM HARRIS (HODNET)
  • ADAM PAYNE (SHAWBURY)
  • ADAM ROGERS (HODNET)
  • AIDEN COLLINS (WOORE)
  • ALICE CARTER (PREES)
  • AMANDA JACKSON (TERN HILL)
  • AMY HAYNES (WEM)
  • ANDREW BROWN (WRENBURY)
  • ASHLEIGH TAYLOR (PREES GREEN)
  • BARRY FINLEY (PREES)
  • BEN SHAW (MARKET DRAYTON)
  • BENJAMIN MANUEL (WHITCHURCH)
  • BRADLEY SMYTH (IGHTFIELD)
  • BRETT LAWLEY (TERN HILL)
  • CARLY BOWEN (PREES HEATH)
  • CARLY MARSH (WHITCHURCH)
  • CAROL KNIGHT (TERN HILL)
  • CARRIE JAKEMAN (IGHTFIELD)
  • CATHERINE ATKINSON (HODNET)
  • CHARLOTTE COPE (PREES)
  • CHARLOTTE PLATT (WESTON)
  • CHARLOTTE TAYLOR (PREES)
  • COLIN JAMES (WEM)
  • CRAIG ALEXANDER (WHITCHURCH)
  • DANE RAINFORD (PREES GREEN)
  • DANIEL BARLOW (LARKTON)
  • DANIEL MULLEN (EATON ON TERN)
  • DANIEL VAUGHN (HODNET)
  • DANIELLE BROWN (MARKET DRAYTON)
  • DANIELLE CHAMBERS (QUINA BROOK)
  • DAVID EVANSON (PREES)
  • DAVID HARES (WILLASTON)
  • DAVID MACHIN (WILLASTON)
  • DAVID MILTON (ASH PARVA)
  • DEBBIE CHRISTMAS (WEM)
  • DOMINIC HORBURY (HIGHER HEATH)
  • ELERI FARLEY (WHITCHURCH)
  • ELIZABETH BARLOW (PREES HEATH)
  • ELIZABETH TILL (MARKET DRAYTON)
  • EMILY DAVIES (FAULSGREEN)
  • EMILY JONES (PREES)
  • EMMA McCOMBE (HALES)
  • EMMA TURNER (MALPAS)
  • ERIC ALMAN (MARKET DRAYTON)
  • EVE FORRESTER (WISTANSWICK)
  • FAY BUSHELL (STANTON)
  • FAYE DOCHERTY (WHITCHURCH)
  • FRED WILSON (PEPLOW)
  • GABRIELLE CLARKE (HIGHER WYCH)
  • GARETH GATES (PREES)
  • GARETH MILLS (PREES HEATH)
  • GARETH TYSON (HODNET)
  • GARY HUXLEY (WHIXALL)
  • GEMMA JONES (MALPAS)
  • GEORGINA BROWN (ASH)
  • GEORGINA COX (PREES)
  • HANNAH TIMMIS (HIGHER HEATH)
  • HARRIET APPERLEY (MARCHAMLEY WOOD)
  • HELENA BATTERLY (DUCKINGTON)
  • IAN OPENSHAW (PEPLOW)
  • IONIE SMALLWOOD (MARKET DRAYTON)
  • ISABEL JOHANSON (RIDGEWARDINE)
  • JACK LITTLEFAIR (HIGHER HEATH)
  • JADE McHUGH (WHITCHURCH)
  • JAMES JACKSON (WEM)
  • JAMES MORGAN (HODNET)
  • JAMES NEWBERRY (FAULSGREEN)
  • JAMES TITTENSOR (WOORE)
  • JAMIE SMITHAN (MARKET DRAYTON)
  • JASON HARVEY (HINSTOCK)
  • JASON NICHOLSON (WHITCHURCH)
  • JENNY BUDWORTH (TERN HILL)
  • JOEL BATES (WHITCHURCH)
  • JOEL BROWNE (HIGHER HEATH)
  • JONTY DYGNAS (WELSHAMPTON)
  • JOLLI WILSON (PEPLOW)
  • JON THOMAS (WEM)
  • JOSEPH BAKER (WHITCHURCH)
  • JOSHUA MILLER (MARKET DRAYTON)
  • JULIAN ATKEY (MARKET DRAYTON)
  • JUSTIN GRIFFITH (WILLASTON)
  • KATE CHALLENOR (WHITCHURCH)
  • KAYLEIGH PETHERBRIDGE (IGHTFIELD)
  • KELLY O''DONNOVAN (WOORE)
  • KEVIN GEORGE (PEPLOW)
  • KIMBERLY WILLIAMS (LOPPINGTON)
  • KYLIE CRUMP (BRONNINGTON)
  • LANCE WELLINGS (HODNET)
  • LAURA AUSTIN (HIGHER HEATH)
  • LAURA BENNETT (BETTON)
  • LAURA COPE (PREES)
  • LAURA NICHOLSON (MARBURY)
  • LEE HARPER (STOKE ON TERN)
  • LERRYN FRAIN (TILSTON)
  • LISA GOLDSTRAW (MARKET DRAYTON)
  • LISA JENKINS (ELLESMERE)
  • LOUISE APPERLEY (MARCHAMLEY WOOD)
  • LUCINDA OWEN (TILSTON)
  • LYDIA RUSSELL (WREXHAM)
  • LYDIA STEVENS (BASCHURCH)
  • LYNDA STEVENS (TELFORD)
  • MARK HAGAN (TILSTON)
  • MARK KYNASTON (WHITCHURCH)
  • MARTHA DAKIN (WEM)
  • MATTHEW ARTHAN (WESTON)
  • MATTHEW BAILEY (LOPPINGTON)
  • MICHAEL CLARKE (MARKET DRAYTON)
  • MICHAEL VAUGHN (HODNET)
  • MICHELLE JIGGINS (HIGHER HEATH)
  • NATHAN EVANS (MARKET DRAYTON)
  • NEEMA BOWEN (LOGGERHEADS)
  • NEIL EVANS (DARLISTON)
  •